Чим далі віддаляються шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про Бучацький колегіум ім. св. Йосафата. Пригадати минуле, помолитись у храмі, де щоденно перебували на Божественній Літургії, повернутись на крилах пам’яті у колегіантські роки, згадати всіх і все, побувати у житлових кімнатах, відновити у пам’яті цікаві уроки, вечори, гуртки, пройти коридорами колегіуму, де пройшло декілька років такого цікавого, веселого, пізнавального, незабутнього життя, прибули випускники 2009 року: Бойко Михайло, Більо Любомир, Дутчак Ігор, Зарваницький Михайло, Махник Іван, Мурин Юрій, Роман Роман, Рудий Андрій, Рудик Іван, Лихацький Іван, Побуринний Тарас, Лучка Василь. Лише приємні і щасливі, для декого невідомі жартівливі історії з минулого, радісні посмішки при зустрічі, братні обійми і смуток, що декого уже немає.

З колегіуму однокласники із класним керівником Яремко М.Ф. вирушили у с. Зубрець на могилу випускника 2009 року, Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка. Випускник 2009 року, нині о. Роман Роман, на могилі однокласника відслужив панахиду, всі спільно помолились за душу покійного. Пригадали заповітні слова, які Ігор залишив нам: «Будьмо українцями в душі і з Богом у серці». Як важливо сьогодні усім нам про них пам’ятати і втілити в життя.

Кожен із випускників знайшов себе у житті й у вирі щоденних проблем сьогодення попри все зберіг спокій душі, є у злагоді з Богом.

Хай вам щастить! Любіть життя, любіть цей світ, даруйте теплоту своїх сердець, досягайте успіхів у доброму. І нехай у всьому вам допоможе Всевишній.

Педагогічний колектив колегіуму висловлює вдячність випускникам 2009 року за чудовий і дуже потрібний подарунок: ноутбук, яким будемо користуватися в навчально-виховному процесі. Хай ваша щедрість буде винагороджена сторицею!

Колегіум — науки джерело,
Колегіум — це не ліцей, не школа,
Давно нас друзі дома не було,
І душу мучать смуток і тривога...
Все йде, все минає — пам’ять залишається!
Хай мрії збудуться — мрії молоді!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com