З нагоди Міжнародного дня шкільних бібліотек, який відзначався 28 жовтня, у колегіумі відбувся захід під назвою «Бібліо-фольк-party». Учні ознайомилися з історією виникнення книги, де в ролі фараона виступав Олег Черемшинський, писаря — Віталій Катрич, а першодрукаря Івана Федорова — Назарій Грабар.

Ведучими свята були Павло Тихонюк та Андрій Зощук, які розкривали роль бібліотеки в житті кожної людини, наводили приклади бібліотерапії, яка допомогає у лікуванні багатьох хворіб. Усі присутні віртуально змогли побувати у бібліотеці, заснованій Я. Мудрим та в найунікальніших бібліотеках світу.

Учні 10-х класів Валентин Олійник та Денис Мазярчук взяли участь у грі-конкурсі «Я прочитав і вам раджу», де змогли розрекламувати прочитані ними книги так, щоб у інших з’явилось бажання їх прочитати.

Впродовж місяця в колегіумі діяв фотоконкурс «Я і моя улюблена книга». Світлини учнів висвітлювались на слайдах. Також бібліотекарем колегіуму була створена скринька читацьких побажань «Бібліотека моєї мрії», куди колегіанти подавали свої пропозиції та поради, що необхідно змінити в бібліотеці, щоби з’являлося все більше читачів.

Пам’ятайте, бібліотека — це місце, де зберігається диво людського творіння та скарбниця людських знань — книга.

Читайте на здоров’я!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com