Щорічно 13 листопада, починаючи з 1998 року, у світі відзначається Всесвітній день доброти.

Євангеліє твердить, що добро — це справа милосердя. А милосердя — це готовність допомогти, безкорисливо, нічого не вимагаючи для себе взамін. Добро завжди повертається до того, хто колись, не задумуючись, віддав останнє тому, хто потрапив в біду, чи просто потребував допомоги.

Добро багатолике. Це може бути просто сказане вчасно слово, яке зупинить від необдуманих вчинків, дружня посмішка, яка додасть сили, чи просто потиск руки, який означатиме, що ти не сам і потрібно йти далі.

За дослідженнями психологів, прояв доброти й турботливості до оточуючих людей — це не лише альтруїзм. Насправді, люди, які роблять добрі справи, почуваються краще, хворіють менше, а живуть довше, ніж ті, хто часто нервує і злиться.

А ще добрі люди набагато легше справляються зі стресами і негативом, рідше страждають від внутрішніх комплексів і заниженої самооцінки, простіше знаходять спільну мову з іншими людьми.

В рамках Тижня доброти та толерантності, колегіанти також відзначали цей день. Так було організовано та проведено акцію «Що для тебе є добро…» та акцію «Іскорка доброти». В межах даних акцій кожен бажаючий отримав нагоду відчути радість від можливості проявити добро ближнім та можливість отримати добро від інших. Також хлопці аналізували наявність добра у їхньому житті та писали історії про добро. Важливо, що в рамках даного Тижня ми матеріально допомогли колегіанту, який потребує нашої підтримки. Кожен поділився частинкою своєї щедрої, доброї душі та підтримав ближнього. Завершився Тиждень доброти виховним заходом, у якому заступник директора з виховної роботи Богдана Левкович узагальнила, що важливо бути людьми добрими, безкорисливими, чуйними, доброзичливими, щедрими і відкритими для інших взагалі по життю, а не тільки у свято, присвячене доброті. Адже з кожним таким вчинком світ навколо нас стає чистішим, кращим і добрішим.

Важливо завжди пам’ятати, що і зараз, і у майбутньому, щоб бути людьми з красивою доброю душею, в якій немає місця підлості і заздрощам, лицемірству і злості, потрібно жити так, щоб людям було добре поряд з вами. Даруйте добро і воно повернеться до вас сторицею!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com