День Захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Цей день є всенародним святом, бо захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів, учасники Революції Гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі — всі ті, хто в різний спосіб захищали, захищають та захищатимуть в майбутньому Україну.

Для поважних гостей, наших мужніх захисників, колегіанти спільно із педагогічним колективом Бучацького колегіуму підготували районне свято «На захисті Вітчизни» (сценарист Р.І. Борис). Під час заходу присутні мали змогу насолоджуватись піснями та танцями, які підготували учні колегіуму та запрошені учні Сороцької ЗОШ І–ІІ ст, вокальний ансамбль «Веселі гудаки», а театралізовані дійства оживили історію української боротьби за незалежність нашої країни у різні періоди: добу козацтва, час боротьби січових стрільців і воїнів УПА, та сучасність. Особливо вразив глядачів той момент, що під час вистави від козаків до січових стрільців, від січових стрільців до воїнів УПА, від воїнів УПА до воїнів АТО передавалися символічні заповіді козаків: булава, натільний дерев’яний Хрест та образ Матері Покровительки як оберіг від усього злого та для щирої спільної молитви усіх захисників. Ці символи знаменують єдність українського народу у молитві за свободу та незалежність нашої країни. Адже сучасні герої поєднують у своїх серцях і хоробрість козаків, і мудрість й мужність січових стрільців, і відвагу українських повстанців.

Саме для наших захисників вся колегіантська родина молить Пресвяту Покрову, щоб були вони щасливі, здорові духом й тілом, щоб захищали нашу неньку-Україну. А ще просимо, щоб Пресвята Богородиця дарувала українському народові щасливу долю.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com