16 травня 2019 року Бучацький колегіум імені Святого Йосафата відвідали Сестри Чину Святого Василія Великого у рамках благодійної акції з метою виготовлення вервиць для учасників АТО. Усі браслети будуть освячені та передані захисникам на Схід, як символи турботи та бажання підтримати їх духовно.

Колегіанти взяли участь у цікавому майстер-класі із в’язання духовного символу, який розпочався із спільної молитви та благословення директора колегіуму о. Іринея Гумена ЧСВВ на добру та плідну справу. Після того, як організатори заходу роздали матеріали та інструменти, необхідні для виготовлення вервиць, колегіанти приступили до роботи.

Процес в’язання супроводжувався цікавими історіями про виникнення традиції молитви на вервиці. Кожен колегіант, який долучився до доброї, спільної справи із великим натхненням й цікавістю прислухався до вказівок і порад та перейнявся духом творення добра. У кожну частинку хлопці вкладали свою душу та терпіння. Нехай виготовлені вервиці принесуть довгоочікуваний мир для наших воїнів та України.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com