20 лютого 2019 року в Бучацькому колегіумі імені Святого Йосафата відзначили п’яту річницю від дня розстрілу Небесної Сотні. Зранку учні та вчителі взяли участь у заупокійній Святій Літургії за Героя України, випускника колегіуму Ігоря Костенка та всіх загиблих на Євромайдані, яку відслужили в храмі оо. Василіян о. Іриней Гумен ЧСВВ, директор колегіуму, о. Теодор Дутчак ЧСВВ, однокласник Ігоря, та о. Йосафат Фітель ЧСВВ, духівник колегіуму. Опісля біля меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку отці відслужили панахиду, вся колегіантська спільнота й присутні парафіяни помолились за загиблих під час Революції Гідності та взяли участь у лінійці-реквіємі, присвяченій пам’яті Героя України, випускника колегіуму Ігоря Костенка.

О 14 годині колегіанти стали учасниками літературно-музичного дійства «Герої не вмирають», що відбулося у районному будинку культури. Своїм співом вшанували пам’ять загиблих на Євромайдані учні колегіуму Назар Карпик, Матвій Лукавенко, Іван Сивак, Мирослав Міронічев, Василь Велещук, Віталій Павлишин, Роман Гнатів, Любомир Катрич, Назарій Максимлюк, Мксим Кулька, Назар Лешко під керівництвом вчителя мистецтва п. Олега Шкляренка.

Після уроків учні колегіуму разом із педагогами відвідали могилу Героя України Ігоря Костенка у с. Зубрець, де о. Теодор Дутчак ЧСВВ відслужив панахиду, всі виконали гімн України та гімн колегіуму.

Ігор любив Бога, любив Україну і віддав своє життя за кожного з нас — вчинив за прикладом святого Йосафата — покровителя колегіуму. Пам’ятаймо його подвиг, будьмо відповідальними за долю України, живімо для неї, як бажав цього Герой Небесної Сотні Ігор Костенко.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com