З року в рік лунає у нашому краї християнський привіт «Христос рождається! Славімо Його!», несучи для нас радість, віру, надію і любов. Нікого не залишать байдужими такі милі серцю колядки. Та на календарі вже лютий, різдвяні свята завершуються. Тому сьогодні у нашому навчальному закладі зібралася велика колегіантська родина, щоб згадати вифлеємську історію, яка живе, щоб знову спільно поколядувати та провести ці різдвяні свята і, з Божою ласкою, дочекатися наступних.

Театралізоване дійство, підготоване заступниками директора Богданою Левкович та Русланою Борис, вихователем Галиною Гладун, вчителем мистецтва Олегом Шкляренко за участю Марини Провальнюк, Тихонюка О., Срібного Ю., Мигалика Д., Тихонюка П., Торб’яка А., Рикмаса О., Дем’янюка І, Дмитрука М., Юсипчука П., Івасюка М., Гладуна М., Лукавенка М., Музики А., Лешка Н., Грабара Н., Гнатіва Р., Леднея Я., Кропа Ю., змістовно доповнювалось чудовими колядками у виконанні учнів 8–11 класів та педагогічного колективу.

Вифлеємська історія жива, вона жива до того часу доки ми будемо прославляти новонародженого Ісусика у колядках та щедрівках, будемо пам’ятати традиції нашого народу. Тож бажаємо, нехай небесна радість від того, що Господь об’являється там, де людська влада є безсилою, подарує нам віру, надію та кращу долю нашої України.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com