18 грудня 2018 року у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбулося театралізоване дійство «Слідами святого Миколая» під керівництвом вихователя п. Галини Гладун. Ведучими свята були Кулька Максим та Міронічев Мирослав. Колегіанти: Мигалик Дем’ян, Бабійчук Денис, Плитин Дмитро, Гоцур Денис, Олійник Валентин, Бабінчук Владислав, Колодій Олександр, Тихонюк Павло, Пискливець Назар, Торб’як Андрій, Улей Олег читали вірші про святого Миколая та розповідали про його життя.

За допомогою інсценізованих композицій Гнатів Роман, Карпик Назар, Тимошів Артем, Музичук Андрій, Шваюк Андрій, Смаль Олег, Владика Андрій, Крейц Василь, Павлишин Сергій, Цапчук Іван, Юсипчук Павло, Панькуш Віталій, Івасюк Михайло, Дмитрук Микола, п. Галина Крамар намагалися донести до глядачів цікаві історії життя святого та чуда, які він творив.

Вокальний ансамбль колегіантів у складі Василя Велещука, Музики Віталія, Міронічева Мирослава, Олега Смаля, Віталія Павлишина, Винника Дмитра, Катрича Любомира, Цапчука Івана, Карпика Назара, Свинюха Богдана під керівництвом п. Олега Шкляренка супроводжував театралізоване дійство піснями «Святий Миколай», «Даруй добро», «Таємниця джерела милосердя», «Миколай», «Ой хто, хто Миколая любить».

Під час свята всі присутні переглянули мультимедійну презентацію про ікони та церкви святого Миколая та відеофільм «Таємниці святого Миколая». Учасники заходу нагадали усім, що святий Миколай є символом Добра і Милосердя. Він дає нам гарний приклад живої та жертвенної любові до Бога і ближніх. І кожен із нас повинен бути помічником святого Миколая: бути милосердним до бідних та знедолених, творити добро та мати сильну віру в Бога, дарувати любов. В кінці до нас завітав Святий Миколай і всіх наділив солодкими та смачними подарунками.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com