29 листопада 2018 року на базі Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата відбувся обласний семінар методистів з виховної роботи РМК (ОТГ) на тему: «Національно-патріотичне виховання як складова частина духовного розвитку громадянина України».

Розпочався семінар міні-екскурсією по Бучацькому монастирі отців Василіян, яку провів директор колегіуму ім. св. Йосафата. Отець Іриней Гумен розповів присутнім про історію шкільництва при Бучацькому монастирі та запросив до колегіуму.

На семінарі були також присутні заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець, начальник відділу освіти Бучацької РДА Мелешко О.П., завідувач РКМК Чайківський І.В., які привітали учасників та побажали плідної праці.

У практичній частині семінару Дем’янчук Р.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Бучацького колегіуму, виступив з доповіддю «Колегіум як середовище національно-патріотичного та духовного зростання учнівської молоді».

До глибини душі вразив всіх присутніх вечір-реквієм «Герої не вмирають», присвячений випускнику колегіуму, Герою Небесної Сотні — Ігорю Костенку. Під час виховного заходу присутні мали змогу переглянути відео про Героя Небесної Сотні, театральні мініатюри, які зіграли вчителі та учні: Крамар Г.В., Провальнюк М.В., Музика В., Крамар Віталій, Музика В., Рикмас О., Гнатів Р., Мигалик Д., Лукавенко М. Ведучі Тереняк Н.В. та Тихонюк О. розповіли про Ігоря Костенка, а ансамбль колегіуму у складі Міронічева М., Лукавенка М, Карпика Н., Тимошіва А., Велещука В., Свинюха Б., Павлишина В., Максимлюка Н., Сивака І., Каганця Є. — під керівництвом учителя мистецтва Шкляренка О.М. виконали пісні. Доповнили захід вихованці Бучацького ЦДЮТ «Сузір’я» під керівництвом Новаківської Л., які виконали танець під музику «Плине кача».

Байдужих в залі не залишилося. Присутні щиро виявляли свої емоції від перегляду виховного заходу. Під великими враженнями учасники семінару залишали стіни нашого закладу, адже кожен розумів, що саме від нашого покоління і кожного з нас залежить, чи звучатиме гордо й могутньо ім’я України, чи кане воно в забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті.

Герої Небесної Сотні недаремно загинули на Майдані. Вони відстоювали волю та справедливість, жили заради інших, приносячи користь рідним та суспільству. В Євангелії від Івана сказано: «Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх…». І ми в цьому переконані, адже життя - це любов..., а любов — основа всіх починань. Тож любімо цей світ так, як його полюбив Господь. І тоді всі будуть щасливими на своїй рідній землі.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com