4 липня 2018 року голова Тернопільської ОДА Степан Барна відзначив випускників шкіл, які отримали на ЗНО 200 балів. Серед них — і випускник Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата Ярослав Нечесний.

Родом із Копичинець Гусятинського району, у колегіумі навчався з 2016 року у класі біолого-хімічного профілю, оскільки хімія — його улюблений предмет. Саме з хімії Ярослав отримав найвищі 200 балів. І хоча такий результат був прогнозованим, однак приємно несподіваним. А ще хлопець отримав по 197 балів з української мови та літератури, біології.

Закінчив навчання у колегіумі із Золотою медаллю. За свої успіхи Ярослав, насамперед завдячує Богу, а також всім вчителям, які впродовж шкільних років долучалися до його розвитку та вдосконалення.

Хлопець мріє стати лікарем, а з такими результатами ЗНО перед ним радо відкриє двері кожен вуз України.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна привітав тернопільських «вундеркіндів» із високими результатами на ЗНО, вручив їм іменні годинники, преміював, побажав подальших успіхів у навчанні й у здобутті вищої освіти та пообіцяв випускникам із результатами ЗНО 200 балів, які навчатимуться у Тернопільських вузах, додаткову стипендію в розмірі 1000 грн. Це хороший стимул, щоб реалізувати себе у рідній області.

Бажаємо Ярославу зробити правильний вибір і подальших успіхів у житті.

Фото: mediator.te.ua
zz.te.ua

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com