25 травня 2018 р. у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбулося Свято останнього дзвінка, у якому взяли участь о. Іван Майкович ЧСВВ, перший директор і відновник Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата; о. Теодор Нагорняк ЧСВВ, ігумен Бучацького монастиря отців Василіян, о. Йосафат Фітель ЧСВВ, духівник колегіуму; педагогічний та учнівський колективи, батьки та рідні колегіантів.

Урочистості розпочались із внесення Державного Прапора України, хоругви колегіуму та виконання Державного Гімну України.

Вшановуючи пам’ять загиблих Героїв України, учні колегіуму Ян Ледней та Музичук Андрій здійснили покладання квітів до меморіальної дошки І. Костенку.

Зі словами вітань до присутніх звернувся директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ. Висловлюючи подяку батькам колегіантів, він наголосив на важливості розуміння того, що християнське виховання — це найбільший дар, найбільше добро у світі.

Спогадами про перший випуск нашого навчального закладу та мудрими порадами поділився о. Іван Майкович, ЧСВВ. Із закликом бути сміливими та відповідальними перед викликами сучасного світу звернувся до випускників класний керівник 11-А класу Сушириба Б.І. Слова щирої подяки лунали з уст учня 11-Б класу Ярослава Нечесного та його матері — п. Галини Нечесної.

Після нагородження колегіантів почесними грамотами за успіхи у навчанні, гості свята слухали щирі привітання, побажання, вірші та пісні, які прозвучали від учнів 9-х класів і випускників. Приємною і зворушливою несподіванкою для всіх став вальс-експромт одинадцятикласника Романця Романа з класним керівником 11-Б класу Новак О.М.

На завершення свята ведучі Срібний Юрій та Тихонюк Олег запросили усіх до храму на спільну молитву і благословення.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com