12 травня 2018 року до Погінського монастиря Успіння Божої Матері з’їхалися учні католицьких шкіл України, щоб подякувати Богові та радісно провести спільний час. Серед них і учнівський та педагогічний колективи Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата.

Учасники прощі мали змогу збагатитись духовно, приступаючи до Святої Тайни Сповіді та приймаючи Ісуса у Євхаристії під час Архієрейської Літургії, яку очолив владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ.

Паломники збагачувались не лише духовно, а й інтелектуально, фізично та інформаційно під час цікавого квесту «З Божим словом прямуємо до щасливого життя», який організував о. Амвросій Козак, ЧСВВ разом із командою Василіянських аніматорів Івано-Франківська. Завдяки різноманітним завданням учасники з користю та захопленням провели цей час.

Поки діти насолоджувались квестом, батьки та вчителі мали можливість послухати повчальні науки о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ та о. Петра Майби, СДБ, а також більше з ними поспілкуватися.

Завершальною ноткою прощі католицьких шкіл стало посвячення усіх учнів під Покров Пресвятої Богородиці перед чудотворною Погінською іконою. Опісля відбулось мирування та окроплення свяченою водою.

Усі учасники прощі отримали чудову нагоду зростання у Божій благодаті та вірі. Дякуємо Господу за Його дари і можливість відчути себе належними до асоціації католицьких закладів — великої родини!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com