16 травня у колегіумі відбулося свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, різноманітних змагань на районному та обласному рівнях, яке проходило під гаслом «Бог дав мені талант у руки і мовив: “Дій, співай, твори!”»

«Пізнай себе» — такі слова написані на брамі Дельфійського храму. Саме у шкільному віці людина має можливість пізнати себе шляхом дії. В колегіумі кожен з учнів знаходить «ключі до знань», відчиняє в ньому двері «брами успіху».

«Шлях в тисячу миль завжди починається з першого кроку». Свій перший крок до мрії, успіху зробили креативно мислячі, розумні, талановиті, мрійливі, сильні колегіанти, взявши участь і здобувши перемогу на районних та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, міжнародних мистецьких та спортивних конкурсах, фестивалях.

Вони, юні науковці, дослідники, співаки, артисти, музиканти, спортсмени, — цвіт української нації.

Святкування розпочалось молитвою «Душе святий…»

Ведучими даного заходу були учні 11-А класу Озарко Микола та Тимків Назар.

Директор колегіуму о. Іриней вручив символічний ключ відкритих знань і таланту Нечесному Ярославу, якого визнано переможцем в номінації «Найкращий ерудит року», а також нагородив грамотами та цінним подарунком.

Переможцями в наступних номінаціях стали:
«ІТ-Індивідуальність року» та «Ерудит року» — учень 11-Б класу Гаврилець Володимир та учень 10 класу Тихонюк Олег;
«Інтелектуал року» — учень 10 класу Новак Михайло та учень 9-Б класу Маложенський Дем’ян;
«Обдарованість» — учень 11-Б класу Новак Йосип;
«Інтелектуальна надія» — учень 11-А класу Боюк Роман, учень 9-Б класу Ледней Ян, учні 10 класу: Лукасевич Мирон і Бойко Степан, учень 9-А класу Музичук Андрій, учень 8 класу Мазярчук Денис;
«Юний науковець» — учень 10 класу Новак Михайло;
«Обдарованість та творчість» — учень 11-А класу Озарко Микола, учень 11-Б класу Нечесний Ярослав.

У цій же номінації: вокальний ансамбль колегіуму «Акорд», який зайняв ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі колядок і щедрівок у місті Рівне; ансамбль учнів колегіуму — переможці районного та обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії «Свята Покрова»; хор хлопців колегіуму — переможці районного фестивалю-конкурсу духовної пісні «Молитва за Україну»; хоровий колектив Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата, який під керівництвом Шкляренка О.М., учителя художньої культури, став лауреатом Міжнародного міжконфесійного фестивалю-конкурсу духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословіння»; редколегія газети «Цвіт нації».

«Спортсмени року» — Тихонюк Олег, Музика Віталій, Гринда Назарій, Луцишин Микола, Новак Йосип, Ласий Назарій, Білейчук Максим, Ніколенко Степан, Романець Роман, Роман Юрій, Вовк Віталій, Смаль Олег, Озарко Микола, Тимчук Андрій, Губик Юрій, Мельник Павло, Токарєв Юрій, Новак Михайло.

Переможці усіх номінацій були нагороджені цінними подарунками.

Нагороди одержали переможці та учасники Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» та Міжнародної гри «Соняшник» (Зарубіжна література), а також Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека — 2018».

Нечесний Ярослав, «Найкращий ерудит року», звернувся до колегіантів з напутнім словом і передав символічний ключ до знань, ключ таланту Тихонюку Олегу, «Ерудиту року», який взяв на себе обов’язок і запевнив, що в наступному навчальному році учні колегіуму розкриють «брами успіху», маючи такий символічний ключ до знань і талантів.

Святе зерно, як символ розуму, науки, добра засівають в учнівські душі педагоги. В променях надії і краси до світлих знань проростає воно, прикрашаючи собою всесвіт. Вчителі колегіуму — неординарні особистості, відповідальні та дбайливі, розсудливі і доброзичливі, люблять і поважають учнів, молоді, талановиті, оптимістичні, творчі вишукані серця. Завдяки їхній нелегкій праці колегіанти мають багато здобутків в олімпіадах, конкурсах, різноманітних змаганнях.

Директор колегіуму о. Іриней вручив подяки та квіти вчителям за високий професіоналізм та креативність у роботі з учнівською молоддю.

Про атмосферу родинного комфорту в колегіумі дбає директор о. Іриней. Він прагне, щоб у навчальному закладі зростала духовність і доброта, особистість і обдарованість, мислення і майстерність, інтелект, індивідуальність, науковість, наполегливість, активність, національна свідомість, талант і творчість.

Прем’єр-міністр учнівського парламенту Микола Озарко вручив подяку директору колегіуму о. Іринею від колегіантської спільноти.

Свято закінчилося виконанням гімну колегіуму «Владико, Отче Йосафате».

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com