Майбутнє особистості, сім’ї, держави, людського суспільства і цивілізації в цілому, значною мірою залежить від того, які цінності закладаються в душі молодого покоління. Вирішальну роль у вихованні дітей та молоді відіграє біблійне розуміння особистості як духовно-фізичної істоти, яка складається з душі і тіла.

Саме тому, одинадцятий рік поспіль у Національному університеті «Острозька академія», на базі науково-дослідницької лабораторії християнської етики, психології та педагогіки, відбувається Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Цьогоріч тема конкурсного випробування для учасників олімпіади звучала так: «Християнство — духовний вибір українського народу» (до 1030-ї річниці хрещення Руси-України).

У п’ятницю, 27 квітня, 110 учасників олімпіади, учні 7-11 класів ЗОШ, професійно-технічних училищ та студентів ВНЗ України, приїхали з 13 областей України до Острога продемонструвати свої знання Святого Письма.

В офіційному відкритті ХІ Всеукраїнської олімпіади брали участь керівництво університету, представники влади міста, району та області. З вітальним словом виступили ректор НаУОА Ігор Пасічник, організатор олімпіади, доктор педагогічних наук Василь Жуковський, заступник начальника управління освіти Рівненської ОДА Петро Коржевський, начальник відділу освіти Острозької РДА Олександр Харчук, завідувач відділу освіти Міжнародної громадської організації «Надія людям» Олександр Бондарчук, головний спеціаліст відділу освіти виконкому Острозької міської ради Станіслава Олійник, студенти ОА — Богдан Михальчук, голова Братства спудеїв НаУОА та Естер Матер’ян, студентський декан гуманітарного факультету та інші.

Серед конкурсних випробувань були завдання різного рівня складності: домашнє завдання — дослідження Святого Письма; розуміння та пояснення відомих біблійних віршів, запропонованих членами журі, та виконання тестів на знання Біблії.

Впродовж дня для учасників олімпіади та супроводжуючих осіб було організовано цікаву та насичену програму. Для тих, хто вперше побував у Острозькій академії, співробітники Музею історії НаУОА провели екскурсію. Вражаючим був концерт духовної музики у виконанні народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи та міського будинку культури (художній керівник і диригент заслужений працівник культури України Іван Нетеча, концертмейстер Ольга Гренівецька, ведуча концерту Наталія Геплюк).

За результатами Олімпіади та згідно з рішенням журі дипломами переможців XІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії-2018» нагороджено Нечесного Ярослава (учня 11-А класу) — за зайняте І місце і грамотою «За найкраще знання Святого Письма» та Тихонюка Олега (учня 10 класу) — за зайняте ІІ місце і грамотою «За глибокі знання Святого Письма і розуміння практичного застосування біблійної мудрості».

Грамоти також отримали Мазярчук Денис (учень 8 класу) — «За високий ступінь самостійності» та Маложенський Дем’ян (учень 9-А класу) — «За аргументоване використання Святого Письма».

Всі учасники олімпіади, переможці та лауреати, крім дипломів та грамот, отримали подарунки — бібліотечки християнської літератури від Українського місіонерського товариства «Світло на Сході» та Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія».

Також керівник відділу освіти Міжнародної громадської організації «Надія людям» Олександр Бондарчук нагородив переможців олімпіади, які посіли І місце, поїздкою до християнського оздоровчого табору «Віфанія», що на Закарпатті.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com