25 квітня 2018 року відбувся І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд 8–11 класів.

Розпочалася гра з виконання державного гімну України. Учитель ЗВ Савченко В.І. прозвітував начальнику штабу, директору колегіуму Гумену І.В. про готовність колегіантів до змагань. Заступник директора з ВР Борис Р.І. ознайомила присутніх з програмою та умовами гри, провела жеребкування, роздала учасникам командні картки та побажала перемоги.

Цьогорічна програма заходу включала такі види змагань, як стрільба з пневматичної зброї, стройовий впоряд, командна смуга перешкод, тактична підготовка, перетягування линви, конкурси «Відун» та «Ватра».

Команди мужньо боролися за перемогу. А оцінювали їх компетентні судді: Савченко В.І., Гинзула А.П., Новак О.М., Тереняк Н.В., Борис Р.І., Дем’янчук Р.П., Велещук В.Й., Швидкий В.М., Сушириба Б.І. та помічники: Наконечний Ю., Тимків Н.

Після змагань на всіх чекав куліш з шашликом, який готували колегіанти під керівництвом Яремко М.Ф., Рекіс Н.М., Воронюк Г.Г., Савченко Г.Р., Семенків Л.Г., Варварчук О.Б.

За результатами змагань були визначені переможці. В загальному командному заліку місця розподілили таким чином:
І місце — команда 11-Б класу;
ІІ місце — команда 9-А класу;
ІІІ місце — команда 10 класу;
ІV місце — команда 11-А класу;
V місце — команда 8 класу;
VІ місце — команда 9-Бкласу.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів на районному етапі гри!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com