26 березня 2018 року команда Бучацького колегіуму в складі Романа Боюка, Миколи Озарка, Йосипа Новака, Романа Романця та Олега Тихонюка взяла участь у фінальному етапі 17-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача, який проходив у м. Тернополі в Українському домі «Перемога».

Мета даного заходу — створення умов для забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, національного виховання, здобуття дітьми додаткових знань, умінь, навичок за інтересами, виховання всебічно розвиненої особистості, формування інтелектуальної еліти області, створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних талантів і обдарувань, організація змістовного дозвілля та відпочинку дітей.

У фіналі «УНІКУМу» зустрілись 12 команд із Борщівського, Заліщицького, Тернопільского, Козівського, Бучацького, Кременецького районів та м. Тернопіль.

У змаганнях «Кращий ерудит», в яких брали участь понад 70 юних інтелектуалів, учень 11-А класу Роман Боюк виборов ІІІ місце.

Високу ерудицію показали колегіанти і в загальнокомандній грі «Україна — мій дім». За результатами даного етапу інтелектуальних змагань команда колегіуму здобула теж призове ІІІ місце.

За перемогу в фіналі 17-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації І.В. Чорний відзначив учнів колегіуму подякою за хорошу підготовку та активну участь в грі, нагородив команду та, зокрема, Романа Боюка грамотами, вручив призи та подарунковий сертифікат на відпочинок в одному із дитячих оздоровчих закладів області впродовж 2018 року.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com