25 лютого 2018 року учні Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата взяли участь у регіональному турнірі 17-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» на честь Героя АТО Ореста Квача, який проходив у місті Теребовля.

В індивідуальній грі, яка відбувалася між 45 представниками з Тернопільського, Теребовлянського та Бучацького районів, колегіанти Ярослав Нечесний та Олег Тихонюк дійшли до суперфіналу. За результатами змагань учень 10 класу колегіуму Олег Тихонюк виборов ІІІ місце. Абсолютну перемогу і титул «Найкращий ерудит» здобув учень 11-Б класу колегіуму Ярослав Нечесний.

Високу ерудицію і злагодженість показали колегіанти і в командній грі. За результатами конкурсу «Інтелектуальна лотерея» команда колегіуму в складі Ярослава Нечесного, Романа Боюка, Миколи Озарка, Йосипа Новака та Романа Романця виборола І місце.

Вітаємо колегіантів з перемогою та бажаємо успіхів у фіналі 17-го Кубка Тернопільської області з інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com