Учні 9-х класів спільно з вихователями п. Наталією Тереняк та п. Володимиром Савченком взяли участь у заході, який відбувся у читальному залі районної бібліотеки в рамках відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола.

Працівники бібліотеки розповіли про нелегкий життєвий шлях українського політика, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичного в’язня СРСР, Героя України (2000, посмертно), який загинув 25 березня 1999 року за нез’ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем. Також учасники заходу переглянули фільм «Великі українці. В’ячеслав Чорновіл» та виставку «Постать на тлі епохи».

В’ячеслав Чорновіл виконав свою клятву: був вірний Україні до останніх хвилин свого життя. Тому потрібно пам’ятати цю велику людину, та не забувати про те, що на плечі кожного з нас також покладені національні обов’язки, що існування Української держави неможливе без подальшої боротьби. А найголовніше — бути українцями до останньої клітини нашого тіла та душі та пам’ятати про чин кожного Героя України.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com