26 грудня у костелі св. Петра і Павла м. Рівне відбувся традиційний фестиваль-конкурс колядок і щедрівок. Даний фестиваль є відбірковим туром Міжнародного фестивалю колядок та щедрівок у м. Бендзін (Польща). Переможці рівненського етапу представлятимуть Україну 12–15 січня 2017 року на фіналі цього конкурсу у Польщі.

Колективи і окремі виконавці з різних куточків західної України прославляли у співі народження Ісуса Христа. Бучаччину представляло два колективи: ансамбль учнів колегіуму ім. св. Йосафата та зразковий ансамбль народної музики «Веселі гудаки». Ансамбль колегіуму у складі Озарка Миколи, Тимчука Андрія, Ніколенка Степана, Микити Юрія, Сержанюка Назара під керівництвом учителя художньої культури та мистецтва Шкляренка О.М. вибороли ІІ місце у щорічному традиційному фестивалі колядок та щедрівок.

Приємною несподіванкою стало відкриття фестивалю. Настоятель місцевого храму запросив до привітання о. Макарія Флячка, ЧСВВ з Бучацького монастиря отців Василіян, який виконав для присутніх давню галицьку колядку.

Глядачі тепло приймали виступи колективів, а журі достойно оцінювало. Після невеличкої культурної програми щасливі діти повернулись додому.

Щиро дякуємо ігумену Бучацького монастиря отців Василіян о. Теодору Нагорняку ЧСВВ та о. Макарію Флячку ЧСВВ за допомогу в організації поїздки.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com