У середу, 06.12.2017, учні 9-А класу отримали чудову нагоду ознайомитись з правилами безпечної роботи в мережі Інтернет під час інтегрованого уроку на тему «Інтернет та інформаційна безпека», який провели психолог колегіуму Воронюк Г.Г. (вчитель дисципліни «Кроки до порозуміння») та вчитель інформатики Бахір С.Р. у рамках Всеукраїнського тижня історії та правознавства і Міжнародного тижня комп’ютерних наук (CSEW).

Урок пройшов під гаслом «Ми — за безпечний Інтернет!» За допомогою цікавих аналогій, інтерактивних вправ та проблемних ситуацій колегіанти вчились орієнтуватися в інформаційному просторі, відповідально використовувати онлайн-технології, виробляли уміння самостійно знаходити потрібну інформацію, користуючись веб-ресурсами. Педагоги допомагали учням у формуванні інформаційних компетентностей, розширювали їхню обізнаність у сучасних Інтернет-загрозах та небезпеках, підвищували інформаційну культуру та виховували ввічливість при роботі в мережі.

У четвер, 07 грудня, психолог колегіуму провела захоплюючий правовий квест на тему «Що таке права людини? Чому вони важливі?», у якому взяли участь команди учнів 9-А, 9-Б та 10 класів. Переможцями квесту стала команда 9-А класу.

Цього ж дня в кабінеті інформатики організовано зустріч з волонтером Керолайн Кауфман (Корпус Миру США). Представники команди колегіуму для участі в олімпіаді з інформатики мали змогу ознайомитись з особливостями архітектури та функціонування операційної системи MacOS на ноутбуці MacBook Pro.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com