З 25 вересня по 9 жовтня 2017 року у Бучацькій єпархії відбулася презентація виставки малюнків Всеукраїнського екологічного конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля — що далі?», організатором якої було Бюро УГКЦ з питань екології.

Метою даного заходу, який проходить під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України, є не тільки  привернення уваги до наслідків Чорнобиля, а й мобілізація зусиль громадськості для сталого розвитку і збереження створеного Богом світу. Учнівським та студентським роботам притаманні глибокий зміст і висока художня цінність. Виставка робіт свідчить про те, що пам’ять про Чорнобильську трагедію є живою.

Молодь добре ознайомлена із трагічними сторінками Чорнобильської катастрофи. Разом із тим відчувається, що автори малюнків переживають за людей, які пережили цю біду, за їхні долі, за всі біди й негаразди, за їхнє нелегке сьогодення. Ніде гріха таїти, влада почала забувати про цих людей. Автори картин висловлюють і свої бачення того, як потрібно жити і діяти, щоб подібні катастрофи більше не повторювалися. Кожен, хто відвідав виставку, повинен зробити все можливе, щоб запобігти подібному лихові, а також помолитися за тих, хто відійшов у вічність, та за здоров’я ліквідаторів цієї катастрофи.

Виставка пройшла і в храмі отців Василіян, Церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Допоміг організувати виставку директор Бучацького колегіуму імені святого Йосафата о. Іриней Гумен ЧСВВ, який завжди дбає про формацію та всебічний розвиток своїх вихованців. Колегіанти мали можливість побачити кращі роботи своїх ровесників та перейнятися болем і співпереживанням, сповнитись вдячністю до ліквідаторів за їх героїчну жертву.

Виставку також могли відвідати усі бажаючі.

Віримо, що роботи юнаків і дівчат України змусять задуматися кожного над помилками минулих поколінь і надихнуть робити все можливе, щоб більше на нашій українській землі не було місця для нових атомних та духовних «чорнобилів».

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com