25 лютого 2011 року весь український народ святкував 140-річчя з дня народження Лесі Українки — вічної легенди могутності й мудрості, ніжності й титанічної незломності.

Учні Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата під керівництвом учительки української мови і літератури Семенків Л.Г. підготували стінну газету, вечір. Це дало їм можливість пригадати біографію Лесі Українки, познайомитися із поезіями, які до цього часу були їм незнайомі. Найбільш активними у підготовці цього свята були учні 10-А класу (Пулик О., Мидляк М., Жирук В., Хомко Ю., Крупа А., Телішевський Я.); учні 11-А класу (Башта М., Думка Б., Павлюк І.); учні 11-Б класу (Касіян В., Кухтин А., Карвацький Ю.).

Учні переконалися ще раз, що оптимізм, віра в силу волелюбного духу, мужність — чи не найприкметніші риси Лесиного слова. Її поетичні образи не дають в’янути людському серцю, вони будять думку, випромінюють радістю, вірою в перемогу добра над злом.

Мабуть буде замало сказати, що Леся Українка — взірець для наслідування, до якого багато хто може звернутися і сьогодні у скрутну хвилину. Ця жінка виховує у нас волю, духовну стійкість та послідовність в боротьбі (і не тільки проти недуги!).

Легше за все, впавшиу відчай і розпач, опустити руки і чекати сумного завершення. А чи не краще разом з Лесею Українкою впевнено проголосити:

Так! Я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні,
Без надії таки сподіватись,
Буду жити! Геть думи сумні!

Карвацький Юрій, учень 11-Б класу

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com