26 квітня 2017 року на стадіоні колегіуму відбувся І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд 8–11 класів.

Розпочалася гра з виконання державного гімну України. Заступник директора з НВР Дем’янчук Р.П. привітав конкурсантів та надихнув їх на перемогу. Заступник директора з ВР Борис Р.І. ознайомила присутніх з програмою та умовами гри, провела жеребкування та роздала учасникам командні картки.

Цьогорічна програма заходу включала такі види змагань, як стрільба з пневматичної зброї, впоряд (стройова підготовка), командна смуга перешкод, конкурс «Відун», перетягування канату.

Команди мужньо боролися за перемогу. А оцінювали їх компетентні судді: Савченко В.І., Гинзула А.П., Зазуля В.М., Новак О.М., Тереняк Н.В., Провальнюк М.В., Швидкий В.М., Сушириба Б.І., Дем’янчук Р.П. та помічники: Валах І., Тимків Н., Баник А., Наконечний Ю., Куцинда А., Мізьолик Р., Василишин С., Нечесний Я., Гаврилаш Д., Озарко М., Дзьоба Ю., Лизуник Т., Ніколенко М., Волощук В., Бліхарський П., Заплацінський Г., Роман Ю., Чмир А., Гринів Є., Боюк Р.

Після змагань на всіх чекав куліш з шашликом, який готували Яремко М.Ф., Рекіс Н.М., Воронюк Г.Г., Федишин М.В., Савченко Г.Р., Крушельницька О.І. та колегіанти.

За результатами змагань були визначені переможці. В загальному командному заліку місця розподілили таким чином:
І місце — команди 11-А та 10-Б класу, набравши рівну кількість балів (49,5);
ІІ місце — команда 11-Б класу (48 балів);
ІІІ місце — команда 10-А класу (44,5 балів);
ІV місце — команда та 9 класу (40,5 балів);
V місце — команда 8 класу (23,5 балів).

На наступний день проходив майстер-клас з надання першої долікарської допомоги та конкурс «Рятівник», в якому перемогу виборола команда 8 класу.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com