28 березня 2017 року в Тернопільській Українській гімназії імені Івана Франка проведено обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний».

Юні краєзнавці з усіх районів і міст, об’єднаних територіальних громад, загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів області (понад 160 учасників) представляли свої кращі пошуково-дослідницькі та науково-краєзнавчі роботи з історичного, географічного краєзнавства, геології, археології, фольклору та етнографії, виставки пошуково-краєзнавчих матеріалів, зібрані юними пошуковцями під час туристсько-краєзнавчих походів, експедицій та екскурсій, проведених упродовж року з учнівською молоддю.

Учень 10-Б класу колегіуму Йосип Новак був у складі Бучацької команди краєзнавців і представляв пошуково-дослідницьку роботу у секції «Геологія» на тему «Геологічні пам’ятки Бучаччини». За підсумками конференції Йосип Новак нагороджений Дипломом лауреата обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний».

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com