Корінь навчання гіркий, а плоди його солодкі
(Арістотель)

Сучасна школа — це простір, де дитина набуває певних знань, умінь та навичок й уможливлює реалізацію себе як особистості. Підтримка та розвиток обдарованості є одним із пріоритетних напрямків сучасної освіти, оскільки поступ будь-якої країни, регіону, міста залежить саме від здатності її громадян нестандартно, креативно мислити, впроваджувати перспективні інновації в різні сфери суспільного життя. Всебічний розвиток обдарувань школярів здійснюється не лише у процесі навчальної діяльності, а й при проведенні різноманітних конкурсів, олімпіад, під час яких учні не тільки поглиблюють знання з предметів, а й мають можливість розвивати інтелект, ерудицію, вміння спілкуватись.

Особливе місце належить учнівським олімпіадам, які забезпечують умови створення свого майбутнього власними силами. Олімпіади допомагають учням повірити в себе, наблизитися до більш якісної освіти та зміцнити свій соціальний статус.

Олімпіада: це «свято», на якому сяють яскраві ідеї і красиві судження; це конкурс, у якому переможцями стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями і здобувають необхідний досвід; це можливість виявити талант; це форми навчання, які стимулюють та активізують діяльність, розвивають творчі можливості та формують конкурентоздатність особистості.

Отже, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися. Відчули нові ознаки й колегіанти, які вибороли 21 призове місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Участь в олімпіадах — це щоденна робота на уроках і після уроків, в колегіумі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.

І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.

Піднятися на вершину слави допомогли здібним колегіантам як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів: Семенків Л.Г., Сарахмана І.Й., Мартинюка І.І., Швидкого В.М., Бахіра С.Р., Дем’янчука Р.П., Савченко Г.Р., Сушириби Б.І., Коневича І.Й., Новак О.М.

Надія Рекіс, заступник директора
з навчально-методичної роботи

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com