26 лютого 2017 року команда Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата взяла участь у регіональному турнірі 16-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» на честь Героя АТО Ореста Квача, який проходив у місті Теребовля.

В індивідуальній грі, яка відбувалася між 49 представниками з Тернопільського, Теребовлянського та Бучацького районів, всі п’ять учасників команди колегіуму, а саме Нечесний Ярослав, Озарко Микола, Боюк Роман, Новак Йосип, Романець Роман пройшли І відбірковий етап і здобули право на участь у наступному.

До фіналу дійшли всього п’ять учасників змагань, серед яких колегіанти-десятикласники Ярослав Нечесний та Микола Озарко. Вони між собою та разом із одинадцятикласником Бучацької гімназії Дмитром Провальнюком поборолись своїм інтелектом у суперфіналі. В результаті захоплюючої боротьби абсолютну перемогу і титул «Найкращий ерудит» здобув учень 10-Б класу колегіуму Ярослав Нечесний.

У непростій і надзвичайно цікавій командній грі «Інтелектуальна лотерея» команда колегіуму виборола ІІ місце, поступившись 5 балами переможцям із Острівської ЗОШ І–ІІІ ст. Тернопільського району.

Вітаємо колегіантів з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com