Закінчилося тепле літо, а разом з ним і шкільні канікули. Настав День знань — 1 вересня, який зібрав школярів і студентів цілої України. Не оминув він і учнів колегіуму. Це день особливий — свято зустрічі зі школою, із своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких Першовересень — не просто свято, а початок нового життя у колегіантській родині. Це учні, які переступили поріг колегіуму вперше.

На наше свято завітали вельмишановні гості — Ігумен і магістр Крехівського монастиря о. Пантелеймон Саламаха ЧСВВ, методист районного відділу освіти Крушельницька Надія Омелянівна.

На святі директор колегіуму о. Іриней Гумен ЧСВВ говорив про плани та перспективи, відмітив досягнення за попередній рік, висловив подяку вчителю фізкультури Бєловій О.Ю. і всіх поблагословив на початок навчального року

На завершення свята всі учні, гості, учителі зайшли до церкви, де проспівали «Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво» та отримали благословення від о. Доротея, а о. Іриней окропив усіх свяченою водою.

Дмитро Кудін, головний редактор газети «Цвіт нації»

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com