Вже стало традиційно для католицьких шкіл м. Івана-Франківська, м. Львова, м. Тернополя, м. Бучача поспішати у травневий день, напередодні свята Матері, до Марії Божої Матері, яка вибрала райський куточок, — що у с. Зарваниця. Тут сама пречудесна природа немов притихла у якомусь не вимовному спокої, а гори, що понад Стрипою рікою, схилились. І все на честь Матінки Божої, до якої звідусіль линуть добрі люди, бо знають, що ласки Марії незбагненні, що її молитви за всіх невичерпні. Благословенний Богом край зібрав 8 травня так багато молоді. Як радіє Небесна Ненька, коли у спільній молитві зібрались юні серця і дякують Богові за отримані ласки просять міцної віри, здоров’я, сили й мужності зростати в чеснотах і доброті.

Під час Святої Літургії  разом молилися з владикою о. Василем Семенюком, священиками, провідниками католицьких  шкіл, приступили до сповіді, Святої Євхаристії. Кожна школа складала свої намірення. Від Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата їх зачитав випускник Володимир Коваль: Ми, учні колегіуму ім. св. Йосафата, приїхали на VIII Всеукраїнську прощу, яка відбувається в Зарваниці під девізом:

«Мати Божа! Мати — України!
Рідна наша мати дорога!
Хай святиться в серденьку дитини
Віра в Бога і любов свята!»,

І сьогодні тут складаємо найщирішу подяку Тобі, Небесна Ненько, за опіку й ласки, якими ти обдаровуєш нас. До стіп твоїх святих ніг приносимо свої молитви за всіх, хто причинився до діяльності колегіуму і просимо благословення і Твого заступництва тим, хто навчатиметься, працюватиме і служитиме на благо процвітання колегіуму, церкві і Україні. Мати Божа! Заступайся за нас в Бога, потішай в турботах, зміцни в спокусах, хорони в усіх небезпеках. Випроси нам живу віру, палку любов і зростаючу набожність.

Матінко Божа, святая у небі,
Тебе ми просимо у кожній потребі.
Благаєм молитись за всіх нас грішних,
Щоб ми  на дорогу праведну вийшли.

Службу Божу супроводжував хор за участю Марійської дружини, вихованців та вчителів музичної школи, колегіантів під керівництвом п. Марії Кривко.

Молились перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої, з цілющого джерела зачерпнули святої води, щоб любов’ю, вірою, християнськими правдами оздоровити тіло і душу.

Під час прощі відбувся фестиваль духовної пісні. Неоціненні духовні перлини прозвучали на честь Матінки Божої. Почула їх Пресвята Марія, бо линули ген в небеса дитячі пісні, в яких і молитви, і прохання, і прослава. Бо вірять діти, що Небесна Цариця до щастя вкаже святу дорогу і буде з ними вічно, завжди і всюди.

Благослови нас, Божа Мати,
На Славу Богові зрости,
На радість людям і батькам —
Допомагай, Пречиста, нам!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com