Свяченого яєчка, доброї паски
і сонця окрайчика — з Божої ласки!
У мирі та щасті, добрі та любові
святкуйте Великдень в родинному колі!

У ці урочисті пасхальні дні сердечно вітаємо усіх читачів «Цвіту нації» з радісним святом Христового Воскресіння. Нехай Всемилостивий Господь допоможе Вам, дорогі друзі і справжні шанувальники газети, приєднатися до щасливих жінок мироносиць, які темної ночі, долаючи нелегкі перешкоди і страх, поспішали до гробу Господнього, щоб з молитви і сліз зробити пахуче миро для Ісуса, щоб Ви своїм християнським життям змогли відкотити камінь від печери гробу Ваших сердець і до нього впустити Воскреслого Ісуса Христа.

Нехай зміцнить Воскреслий Христос усіх нас в надії на перемогу добра над злом, життя над смертю, правди над неправдою і подасть нам всесильну поміч на добрі діла.

Прийміть найщиріші вітання з найсвітлішим святом. Бажаємо всім, щоб Воскреслий Христос приніс рясні плоди пробудження всього, що у нас мертве, приспане, байдуже у духовному вимірі.

Нехай Сонце Великоднього Світанку освітить всі ваші негаразди, нелегкі справи й турботи, розбудить у всіх надію, зміцнить віру, розпалить серця для Любові. Воскреслий Господь хай буде джерелом втіхи і радості для всіх, хто страждає, хай стане світлом всім, хто у темряві розуму і серця. Мати Воскреслого Ісуса нехай супроводжує всіх вас своєю материнською любов’ю і опікою, а Її Син уділить всім дорослим і молоді, батькам і матерям, учням, здоровим і хворим безліч благодаті й миру!

Бажаємо, щоб Небесний Отець, який сотворив нас усіх за своєю подобою, міг би тішитись своїми дітьми. Нехай від сьогодні смутку не буде і запанує Божа Любов — Свідок нашого воскресіння з гріхів до нового життя з Богом. Несіть у житті щоденні мир і радість, які випливають з переконання, що Христос є нашим Воскресінням і життям. Він є наша надія, і нехай вона переросте у гарячу любов до Господа. Несімо радість всім — і близьким, і далеким! Вітаймо один одного великодніми словами «Христос Воскрес!» і один одного обнімімо, скажімо «браття» і тим, що ненавидять нас, пробачмо всім ради Воскресіння! Хай Великдень принесе Вам і Вашим родинам радість, щастя, любов і сподівання на кращу долю українського народу та України.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Редакція газети «Цвіт нації»
та адміністрація сайту

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com