2 лютого в Бучацькій ЗОШ № 2 відбувся районний огляд-конкурс «Мельпомена», в якому брали участь 9 шкіл. Увазі глядачів були представлені уривки з драм

І. Котляревського «Наталка Полтавка», Т. Шевченка «Назар Стодоля» та Лесі Українки «Лісова пісня». Учні нашого колегіуму, зокрема Сеньків А. (10-Б), Карвацький Ю. (10-Б), Касіян В. (10-Б), Магас А. (10-Б), Обліжок І. (10-Б) та Івасюк Б. (11-Б), зіграли сценку (уривок) з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

За результатами конкурсу перше місце отримала Жизномирська ЗОШ за твір «У тієї Катерини». Їхня вистава була насичена українськими народними піснями та танцями.

Друге місце здобув ЦДЮТ «Сузір’я» за драму «Лісова пісня». Третє місце поділили між собою Бучацький колегіум ім. св. Йосафата з «Кайдашевою сім’єю» та Порохівська ЗОШ з виставою «Назар Стодоля».

Усі виступи були яскравими, артистичними, оригінальними. Коли ж виступали наші колегіанти, в залі звучав сміх та оплески, особливо, коли вийшов Івасюк Б., який виконував роль Марусі Кайдашихи. Неперевершеними були Карпо (Карвацький Ю.) та Лаврін (Касіян В.), які жартували розмовляючи про дівчат. А коли Омелько Кайдаш (Сеньків А.) та його куми (Магас А., Обліжок І.) сіли за стіл, то журі не могли стримати посмішок — настільки правдоподібно хлопці виконували свою роль.

Наш виступ був насичений музикою. Колегіанти дуже задоволені грою. І я хочу подякувати їм за таку прекрасну гру та побажати успіхів. Сподіваюся, що вони й надалі будуть продовжувати брати участь у художній самодіяльності.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com