Високопреподобні отці та преподобні брати Бучацького монастиря оо. Василіян, шановні працівники, учні та випускники колегіуму, дорогі парафіяни церкви ВЧХГ і всі люди доброї волі! Дозвольте щиро привітати вас у цей благословенний час із радісним святом Христового Воскресіння, яке несе нам довгоочікувану перемогу Божого Сина.

Воскресіння Христа — це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса — це утвердження віри і надії у серці кожного християнина.

Нехай ця радісна подія помножує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а праведне життя увінчується славою. Просимо в Господа мудрості для єднання ваших сердець і помислів, бажань і праці. Здоров’я, миру, поміркованості вам і вашим родинам у поступах на життєвих дорогах. Нехай Господня ласка вас зігріває і дарує щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю зійде світлим гостем! Нехай радість Христового Воскресіння відчує кожен, хто до глибини серця почує слова великоднього вітання: «Христос Воскрес!» — «Воістину Воскрес!»

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com