Впродовж 3–7 лютого у навчальному закладі проведено тиждень географії та економіки, до якого були залучені всі учні колегіуму ім. св. Йосафата. Тиждень розпочався із відкриття, на якому колегіанти змогли ознайомитися із планом проведення. На стендах було розміщено ребуси та кросворди, які дали можливість учням проявити свої знання із предмету. Також колегіанти 8-го класу власноруч виготовили глобус, який став окрасою виставки учнівських робіт.

Вчителем географії Дем’янчуком Р.П. проведено відкритий урок у 10-В класі на тему: «Країни-сусіди України: Польща, Білорусь». Учні ознайомилися із особливостями економіко-географічного положення, природно-ресурсного потенціалу та господарством країн.

Між учнями 8–9 класів вчителем географії Тереняк Н.В. проведено географічну гру «Плавайте з нами морями й океанами». У грі взяли участь дві команди — «Юні Магеллани» (8 клас), «Діти капітана Гранта» (9 клас). Було представлено багато конкурсів і вікторин: складання пазлів Чорного моря; «Пошуки загиблого корабля» — за допомогою географічних координат на карті світу потрібно визначити географічні об’єкти; «Народні прикмети» (команда, яка перечислить більше прикмет, пов’язаних з географією, отримає більше балів); конкурси капітанів, боцманів, коків, рульових та для вболівальників. Захопливим був конкурс «Відеозапитання», на якому за допомогою відеозапису потрібно було назвати географічний об’єкт чи явище.

За результатами всіх конкурсів переможцем стала команда 8-го класу «Юні Магеллани». Загалом географічна гра була цікавою, а учасники команд разом із вболівальниками задоволені та збагачені географічними знаннями.

Тиждень географії та економіки виявився інформаційним, змістовним і динамічним. Сподіваємось, що ефект його триватиме й далі!

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com