Різдвяні свята багаті на різні звичаї та обряди. Одні, коли думають про Різдво, уявляють 12 страв на Свят-вечірньому столі, інші — прикрашення оселі, а ще хтось — одразу починає наспівувати дзвінкі радісні колядки. Та які б спогади не виринали у нашій уяві, у них завжди присутня радість очікування великого торжества. Наші серця сповнені любові і вдячності Богові за Його любов до усіх людей. Бо саме для нас Цар всесвіту і Спаситель смиренно народжується в убогій стаєнці, щоб своїм життям, смертю, воскресінням показати нам шлях до неба.

Та свята на завершенні. Вся колегіантська спільнота зібралась, щоб ще раз поколядувати, провести різдвяні свята та з Божою ласкою дочекати наступних.

Так 7 лютого у Бучацькому колегіумі ім. Святого Йосафата відбулось свято «Розколяда». З вітальним словом до учасників дійства звернулись ведучі Дмитроца Микола та Угринчук Віталій.

Кожен клас готував колядку і вінчування. Восьмикласники прославили Ісуса колядкою «Небо і земля», а дев’ятикласники — «Бог ся рождає». Учні 10-А класу під супровід гітари виконали колядку «Сумний святий вечір». Ансамбль 10-Б класу підготував колядку «Дивная новина», 10-В — «Землю Юдейську», 11-Б — «Добрий вечір», 11-А — «Щасливого Різдва».

Перше місце отримали учні 11-А класу. Директор колегіуму о. Іриней Гумен ЧСВВ подякував всім учасникам «Розколяди» і нагородив усіх солодкими призами. Всі долучилися до виконання колядок, дуже гарно провели свій час і прославили Ісуса Христа.

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com