4 січня 2010 р.Б. Президент України Віктор Андрійович Ющенко відвідав Бучаччину, найперше взяв участь у відкритті нової школи в селі Возилів Бучацького району Тернопільській області.

Глава держави привітав мешканців села із цією подією: «Сьогодні ми можемо святкувати одну з головних подій для будь-якого села — відкриття школи», — сказав Президент.

Пізніше глава держави прибув у Бучач в Церкву Покрови Пресвятої Богородиці, де Його привітав Апостольський Адміністратор Бучацької Єпархії о. Дмитро Григорак ЧСВВ, та президент України передав фрагменти давнього іконостасу — Дияконські двері.

Після цього Президент України відвідав Монастир отців Василіян у м. Бучач найперше відвідав Церкву Чесного і Животворного Хреста, серед присутніх в храмі були отці та брати Василіяни, вчителі та вірні. З привітальним словом звернувся до нього ігумен монастиря та директор Бучацького Колегіуму св. Йосафата о. Макарій Солюк ЧСВВ. У своєму слові отець ігумен представив главі держави роль і завдання монастиря, церкви та колегіуму у духовному житті Українського народу.  У своєму зверненні президент України сказав: «Ніщо так не творить соборну Україну, як наша Церква і віра». Також Президент України підкреслив важливу роль Української Греко-Католицької Церкви у духовному розвитку нації.

buchach.org.ua

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com