18 травня 2013 року для вихованців та представників католицьких освітньо-виховних закладів України відбулася проща до Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці монастиря Преображення Господа нашого Ісуса Христа, що у с. Гошів на Івано-Франківщині. Цьогорічна, XI проща носила гасло: «Мама — перший вчитель віри».

Як повідомила с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, були присутні більше півтори тисячі паломників. Архієрейську Божественну Літургію, якою розпочалась проща, очолив Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник та Протосинкел Київської архієпархії УГКЦ.

Традиційно, в часі Літургії, під час Благальної ектенії, учні-представники шкіл виголосили намірення, за які молилася школа і вся спільнота.

Продовженням прощі стала духовно-культурна програма, під час якої виступали учасники «Фестивалю талантів», що відбувся в рамках Тижня католицького шкільництва. Присутні на прощі діти з садочків, шкіл, колегіуму та гімназії захоплювали присутніх своїми талантами та майстерністю.

Урочисту процесію до Гошівської чудотворної ікони з наміреннями дітей всіх Католицьких шкіл та наміреннями батьків-членів Асоціації Християнських Батьків України очолив ігумен Гошівського монастиря о. Дам’ян Кастран, ЧСВВ, який долучився до допомоги у проведенні та організації прощі.

Секретаріат Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com