З 4 по 10 березня у колегіумі проходив предметний Тиждень української мови та літератури. Упродовж тижня учні 9–10 класів виготовляли стінні газети, присвячені 199 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

У цьому конкурсі перше місце зайняла газета учнів 10-Б класу (редактор Шевчук В.)

У вівторок, 5 березня, у колегіумі відбувся вечір «Уклін тобі, Кобзарю!». Учні глибше познайомилися із життям Тараса Шевченка: яким він був, які мав смаки, погляди, уподобання, як любив він мову і свій народ, як ненавидів ворогів. Кожен із учасників вечора та глядачів закарбовував у своїй пам’яті настанови великого мислителя, повчання. У цьому дійстві брали участь учні 10-Б та 11-Б класів. Найбільш активними виявилися учні 10-Б класу та Шабанов Ю., Шабанов А., Макар М., Віра П., Ходань Н., і з 11-их класів.

Вечір закінчився, але ті спогади, емоції, думаю, зроблять нас кращими, світлішими і щирішими один до одного, дадуть змогу пригадати, що ми українці, козаки, діти славетного Кобзаря. Тож плекаймо ці почуття у своїй душі, і, як вчив Тарас: «Учітесь, брати мої, думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!»

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com