У суботу, 12 грудня 2009 р. під час робочої поїздки в Тернопільську область Президент України Віктор Ющенко особисто відзначив державними нагородами працівників підприємств, установ та організацій Тернопільської обл. — «за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Тернопільської області, вагомі досягнення у праці та з нагоди 70-річчя утворення області». Серед нагороджених орденом «За заслуги» III ступеня — о. Іван Майкович, ЧСВВ, який півтора десятка літ був ігуменом Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього, а також 14 років, від дня заснування, — директором колегіуму ім. св. Йосафата, котрий діє при цьому монастирі.

Відзнакою Президента України — орденом "За заслуги" нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

Бучацький колегіум (на початку — ліцей) ім. св. Йосафата Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього Чину святого Василія Великого був відкритий у 1995 році. Співзасновниками колегіуму Бучацький монастир Чесного Хреста Господнього Чину святого Василія Великого та Бучацька районна рада.

Бучацький колегіум ім. св. Йосафата, це духовно-освітній центр, котрий вже більше чотирнадцяти літ виховує юнаків. Тут вони отримують не тільки глибокі та ґрунтовні знання, а насамперед прилучаються до духовних скарбів: щоденно беруть участь у Святій Літургії, часто приступають до Святих Тайн, засвоюють засади моралі; такі люди — неоціненний скарб для держави і Церкви. Сама атмосфера монастиря, молитви, богослужіння, участь у Святих Тайнах впливає на світогляд молодої людини, сприяє доброму християнському вихованню.

president.gov.ua
osbm.in.ua

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com