«Величаємо тебе, священномученику Йосафате,
і вшановуємо славні твої страждання,
що їх ти витерпів за з’єднання».

Святкування празника святого священномученика Йосафата у Бучацькому монастирі отців Василіян розпочались святковою утренею. По закінченні якої о. Макарій Солюк ЧСВВ, ігумен монастиря, вчителі, учні, духовенство і миряни процесійно зустрічали Апостольського Адміністратора Бучацької Єпархії о. Дмитра Григорака ЧСВВ.

Після процесійної ходи Святу Літургію очолив Апостольський Адміністратор о. Дмитро Григорак ЧСВВ, йому співслужили: о. Корнилій Яремак ЧСВВ, протоконсультор Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, о. Макарій Солюк ЧСВВ, ігумен монастиря, а також випускники колегіуму о. Вінкентій Пелих ЧСВВ та о. Венедикт Деркач ЧСВВ, які саме цією першою літургією у храмі монастиря дякували Богові за дар покликання до служби Христові у Чині Святого Йосафата.

Серед гостей були присутні п. Омелян Оверко, мер міста, представники влади, батьки та гості.

У слові, скерованому до учнів та вчителів, о. Дмитро Григорак наголосив на потребі в Україні християнського виховання, на прийняття науки Церкви та реалізації в щоденному житті. Саме це основна мета християнських шкіл, саме це найголовніше завдання колегіуму ім. священномученика Йосафата. По закінченні Святої Літургії о. Дмитро поблагословив, окропив свяченою водою колегіантів, вчителів та гостей, складаючи побажання виконати своє завдання перед Христовою Церквою та своїм народом.

Прес-центр Бучацької єпархії

Пожертва

Пожертва

Газета

Газета «Цвіт нації»

YouTube-канал

Державна служба якості освіти
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com