Звуками веселих мелодій «Jingle Bells» 19 грудня 2019 року в Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата розпочалося театралізоване дійство «Йде святий Миколай, ти добром його стрічай». Ведучими свята були Мазярчук Денис та Улей Олег.

Під час заходу учасники розповідали про історію улюбленого зимового свята, прославляли Миколая Чудотворця віршами та легендами. За допомогою інсценізованих композицій учні намагалися донести до глядачів цікаві історії життя святого та чуда, які він творив. Вокальний ансамбль колегіантів під керівництвом п. Олега Шкляренка супроводжував театралізоване дійство піснями «Свято Миколая», «Робіть добро», «Миколай», «Ой хто, хто Миколая любить». Всі присутні переглянули мультимедійну презентацію про ікони й церкви святого Миколая та відеофільм «Святий Миколай Чудотворець».

Ведучі свята нагадали усім, що святий Миколай є символом Добра і Милосердя, а свято Миколая — це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні.

Оскільки учні колегіуму були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято. Радість, усмішка та щирість в очах колегіантів ще раз переконали усіх присутніх , якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg

16.jpg 17.jpg 18.jpg

19.jpg 20.jpg 21.jpg