Сьогодні, у цей день барвистої осені, коли чарівний годинник відлічує останні хвилини веселого, лагідного літа ми ступаємо на поріг в захоплюючу Країну Знань!

Урочистим, незабутнім святом схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. Уже традиційно Перший дзвоник скликає на подвір’я Бучацької святині — монастиря отців Василіян — учнів з різних областей України: Тернопільської, Львівської, Черкаської, Закарпатської, Івано-Франківської, Донецької.

На свято до нашої дружньої родини завітали поважні гості: перший директор і відновник Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата о. Іван Майкович, ЧСВВ; Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, ЧСВВ; префект ВІФБС ім. митрополита Й.В. Рутського о. Бернард Підгірний, ЧСВВ, які поблагословили наших колегіантів на добрий та плідний початок нового навчального року.

Зі словами вітання до колегіантів звернувся директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ. Учнів, батьків, усіх гостей свята привітав також о. Іван Майкович, ЧСВВ, побажав пам’ятати батьківські поради та материнські настанови, пам’ятати, що материнська молитва завжди оберігатиме кожну дитину у її щоденному житті, де б вона не знаходилася.

Свято завершилося у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього виконанням гімну колегіантів «Владико, отче, Йосафате», молитвою «Під Твою милість прибігаємо» та благословенням освяченою водою.

Важливо усвідомити, що всі повинні подбати про те, щоб на першому місці в житті кожного з нас, а особливо колегіантів, був Господь Бог, тоді все інше буде на своїх місцях.

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 06.jpg

07.jpg 08.jpg 09.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg

16.jpg 17.jpg 18.jpg

19.jpg 20.jpg 21.jpg

22.jpg 23.jpg 24.jpg

25.jpg 26.jpg 27.jpg

28.jpg 29.jpg 30.jpg